تزریق بوتاکس برای خاصیت های درمانی

بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد در تهران

لیزر الکساندرایت از طریق کریستال الکساندرایت انرژی نوری فوق‌العاده‌ قرمز رنگی ساطع می‌کند. انرژی پرتو نور در پالس‌های کوتاه در برطرف کردن موهای زائد بسیار موثر است.تکنولوژی الکساندرایت در دنیا بسیار شناخته شده است و کندلا یکی از برند‌های معروف تولیدکننده، در زمینه‌ دستگاه‌ های لیزر پوست و مو با بکارگیری این تکنولوژی است.پس لازم است بدانیم که هر الکسی کندلا نیست.
لیزر الکساندرایت کندلا  تهران برای پوستهای روشن بیشتر کاربرد دارد. در زمینه‌ی موزدایی و حذف موهای زائد در نوع خودش کم نظیر است. قیمت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر پوست، مو و زیبایی بیشتر است که با توجه به کارایی بالای آن به صرفه است.

هزینه لیزر الکساندرایت کندلا

دلیل روی آوردن اغلب کلینیک‌ها و مراکز لیزر، به لیزر الکساندرایت، کارایی این دستگاه می باشد که مراجع کنندگان  از همان جلسه اول شاهد نتیجه آن خواهند بود. هزینه لیزر الکساندرایت کندلا نسبت به سایر دستگاه ها قدری بالاتر است و این بالاتر بودن دلایل متعددی دارد.

شرکت کندلا یکی از شرکت های پیشرو و معتبر در تولید دستگاههای لیزر زیبایی و درمانی در آمریکا است که با بهره گیری از خلاقیت و تخصص مهندسان مجرب با استفاده از تکنولوژی الکساندرایت و در نظر گرفتن اصلی ترین نیازهای مشتری توانسته است جایگاه خود را در بازار تثبیت کند و اعتبار بالایی را کسب کند. شعار اصلی شرکت کندلا، تولید دستگاههای ایمن، پیشرفته،موثر، مقرون به صرفه و پرکاربرد است که نیازهای خریداران و بیماران را از همه لحاظ رفع کند.

در حال حاضر این دستگاه موثرترین دستگاه لیزر برای برطرف کردن و حذف انواع مو، روی انواع پوستها در دنیا می باشد. با وجود این که تمام دستگاه‌های لیزر موجود در بازار، روی پوست‌های روشن نتیجه‌ بهتری از لیزر موهای زائد می‌گیرند، از این رو ثابت شده است که افراد دارای پوست روشن نتیجه‌ مطلوبتری را می‌گیرند.

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 12 مهر 1401 ] 11:22 ] [ بهار ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]