تزریق بوتاکس برای خاصیت های درمانی

برای لیزر موهای زائد به چه نکاتی باید توجه نمود؟

بدن ما انسان ها همواره موهای زائدی دارد که گاه به صورت کوتاه و کرک مانند است و گاهی به صورت بلند و ضخیم و زمخت، که بدن را دچار تعریق و خارش می کند و همچنین بهداشت فردی را پایین می آورد.

برای رهایی از مشکلات این موهای زائد در سراسر بدن روشهای زیادی وجود دارد .  بعضی از این روشها پر دردسر، دردناک و حتی آسیب رسان هستند.

در این میان روشی که این روزها  نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده و طرفدارانی زیادی پیدا کرده لیزر موهای زائد بدن است. روشی که می تواند  شما را به صورت دائم از شر موهای زائد تمام بدن خلاص کند.

لیزر یک پرتوی نوری است که با داغ کردن  پیاز مو روی فولیکول مو اثر میگذارد و آن را دچار آسیب می کند

فولیکولها که درون پوست هستند در اثر آسییب دیدن با پرتوهای لیزر دیگر  قادر به ساخت مو نیستند و در نتیجه رویش مو متوقف می شود.

در طی تابش لیزر به پوست انرژی لیزر به صورت انتخابی روی فولیکول تاثیر میگذارد و به پوست و دیگر ارگانها آسیبی نمی رسد. مگر در اثر خطای اپراتور که خیلی به ندرت پیش می آید پوست دچار التهاب و سوختگی شود که این نیز موقت بوده و به سرعت بهبود می یابد.

لیزر برای خانمها بیشتر در قسمتهای صورت و بیکینی. دست و پا انجام می شود. در آقایان بیشتر در زیربغل و خط ریش و گردن. پشت و کتف انجام می شود.

منطقه تحت درمان هر چقد کوچک  یا وسیع باشد باید یک دوره درمانی 4 تا 6 جلسه ای به فواصل 6 هفته را طی کرد تا به نتیجه مطلوب رسید. البته دستگاه مورد استفاده هم در تعداد جلسات و گرفتن نتیجه بی تاثیر نیست.

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن

هزینه لیزر صورت و یا سایر نواحی بدن به تعداد جلسات و نواحی ای که می‌خواهید لیزر کنید بستگی دارد. بدیهی است که هزینه‌ی لیزر موهای زائد کل بدن از هزینه‌ی لیزر قسمتی از بدن بسیار بیشتر است. نوع دستگاه نیز می‌تواند در قیمت لیزر موثر باشد. دستگاه‌های جدیدتر با سیستم‌های خنک کننده و تابشی پیشرفته‌ موثر و ایمن‌تر هستند ولی هزینه‌ی بیشتری هم دارند.

همچنین لیزر کل بدن به جثه افراد هم بستگی داردو جثه های کوچکتر هزینه کمتری در بر دارند.

مزایا و معایب لیزر مو بدن

تا زمانی که برای انجام لیزر موهای زائد بدن خود به مراکز معتبر  دارای اپراتور  دوره دیده متخصص و تحت نظارت پزشک و همچنین با دستگاههای استاندارد مراجعه نمایید هیچ عوارضی شما را تهدید نمی‌کند و عوارض لیزر پوست برای شما تا بسیار زیادی کاهش می بد.

همچنین  سرطان زا بودن لیزر، ناباروری در پی انجام لیزر، آسیب رسیدن به چشم و ایجاد رگ های واریسی  شایعاتی بیش نیستند و تتها عوارضی که میتوان متصور بود سوختگی، التهاب، قرمزی و لکه های پوستی هستند که در اثرخطای اپراتور ایجاد می شوند و قابل درمان هستند.

از دیگر عوارض نادر پوسته پوسته شدن و خشکی پوست است و همچنین ضخیم شدن موهای نازک در پی حذف موهای ضخیم قبلی و ایجاد فرصت برای موهای کرکی و تبدیلشان به موی ضخیم است که در جلسات ترمیم سالانه که به همین منظور برنامه ریزی شده از بین می روند.

در پایان  هم خانمهت و هم آقایان با هر سنی با انتخاب مرکز معتبر و دستگاه استاندارد می توانند بدون نگرانی بدنی بدون موهای زائد و صاف و لطیف داشته باشند  و با رعایت نکات ایمنی قبل و بعد از انجام لیزر از عوارض ان در امان باشند.

[ بازدید : 7 ]

[ دوشنبه 11 مهر 1401 ] 16:40 ] [ بهار ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]